AFTERMARKET CLUTCH LEVER PERCH - YAMAHA
Fitment
- YZ125 2000 - 2003
- YZ250 2000 - 2004
Fitment Details
- Yamaha YZ125
(LH21L)
| SKU | LH21L |
| Brand | MCS |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |
| Unit Of Measure | ea |

(1).jpg)




