NITRO SPORT BRAKE PAD
FEATURES:
- Medium Compound
- Sintered MX/Enduro brake pad for general use, the one-gradient softer compound adds stopping power and further optimizes rider feedback.
All product images presented are for illustrative purposes only and may vary from actual product depending on bike application.
Fitment Details
- Honda CR250R 2002
- Honda CR250R 2003
- Honda CR250R 2004
- Honda CR250R 2005
- Honda CR250R 2006
- Honda CR250R 2007
(MM-094322-201)
| SKU | MM-094322-201 |
| Barcode # | MM-094322 |
| Brand | Moto Master |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.005130000m3 |

(1).jpg)




