NITRO SPORT BRAKE PAD
FEATURES:
- Medium Compound
- Sintered MX/Enduro brake pad for general use, the one-gradient softer compound adds stopping power and further optimizes rider feedback.
All product images presented are for illustrative purposes only and may vary from actual product depending on bike application.
Fitment Details
- Honda XR650R 2000
- Honda XR650R 2001
- Honda XR650R 2002
- Honda XR650R 2003
- Honda XR650R 2004
- Honda XR650R 2005
- Honda XR650R 2006
- Honda XR650R 2007
(MM-093422-214)
| SKU | MM-093422-214 |
| Barcode # | MM-093422 |
| Brand | Moto Master |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.005130000m3 |

(1).jpg)




