RACING SUPERMOTO FLAME SERIES FLOATING BRAKE DISC 320mm
FEATURES:
- Moto-Master Flame Supermoto rotor is a floating 320mm rotor in Flame design.
- Designed specifically for use with Moto-Master's Supermoto Racing Caliper.
- Also available as a Kit.
All product images presented are for illustrative purposes only and may vary from actual product depending on bike application.
Fitment Details
- Honda XR650R 2000
- Honda XR650R 2001
- Honda XR650R 2002
- Honda XR650R 2003
- Honda XR650R 2004
- Honda XR650R 2005
- Honda XR650R 2006
- Honda XR650R 2007
(MM-112231-209)
| SKU | MM-112231-209 |
| Barcode # | MM-112231 |
| Brand | Moto Master |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.009000000m3 |
You May Also Like
More From This Category
Aprilia AF1 Europa Futura Sintesi 125 1990 - 1992 Moto-Master Halo Right Front Racing Brake Disc
559.95
$509.95
SAVE $50.00
Aprilia Caponord 1200 2013 - 2020 Moto-Master Halo Left Front Racing Brake Disc
559.95
$509.95
SAVE $50.00
Aprilia Caponord 1200 2013 - 2020 Moto-Master Halo Right Front Racing Brake Disc
559.95
$509.95
SAVE $50.00
Aprilia Caponord 1200 Tavel Pack 2014 - 2020 Moto-Master Halo Left Front Racing Brake Disc
559.95
$509.95
SAVE $50.00
Aprilia Caponord 1200 Tavel Pack 2014 - 2020 Moto-Master Halo Right Front Racing Brake Disc
559.95
$509.95
SAVE $50.00
Aprilia Dorsoduro 1200 2011 - 2012 Moto-Master Halo Left Front Racing Brake Disc
559.95
$509.95
SAVE $50.00
Aprilia Dorsoduro 1200 2011 - 2012 Moto-Master Halo Right Front Racing Brake Disc
559.95
$509.95
SAVE $50.00
Aprilia Dorsoduro 1200 ATC 2011 - 2013 Moto-Master Halo Left Front Racing Brake Disc
559.95
$509.95
SAVE $50.00

(1).jpg)




