DAKAR FLAME BRAKE DISC 298mm
FEATURES:
- Moto-Master's Flame Rally 298mm rotor delivers extra stopping power needed for high speed Rally Racing. This rotor is standard issue fo rmany factory teams in the DAKAR.
All product images presented are for illustrative purposes only and may vary from actual product depending on bike application.
Fitment Details
- Yamaha YZ426F 2000
- Yamaha YZ426F 2001
- Yamaha YZ426F 2002
(MM-112065-211)
| SKU | MM-112065-211 |
| Barcode # | MM-112065 |
| Brand | Moto Master |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.009000000m3 |
You May Also Like
More From This Category
2 X Sets Of Heavy Duty Motorbike Tie Downs, Bar Loop Straps & Snap Hook Black/Red
99.95
$94.95
SAVE $5.00
AGV Adventure Motorcycle Helmet AX9 Pacific Road Multi Matt Black/White/Red
699.95
$594.96
SAVE $104.99

(1).jpg)




