SUPERMOTO FLAME STREET BRAKE DISC 320mm
FEATURES:
- Moto-Master Supermoto Street Rotor is the ideal solution for the rider that wants race-oriented performance without the cost of switching to a full Supermoto Racing setup.
All product images presented are for illustrative purposes only and may vary from actual product depending on bike application.
Fitment Details
- Yamaha YZ426F 2000
- Yamaha YZ426F 2001
- Yamaha YZ426F 2002
(MM-111044-217)
| SKU | MM-111044-217 |
| Barcode # | MM-111044 |
| Brand | Moto Master |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.009000000m3 |
You May Also Like
More From This Category
2 X Sets Of Heavy Duty Motorbike Tie Downs, Bar Loop Straps & Snap Hook Black/Red
99.95
$94.95
SAVE $5.00
AGV Adventure Motorcycle Helmet AX9 Pacific Road Multi Matt Black/White/Red
699.95
$594.96
SAVE $104.99

(1).jpg)




